Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri
12.05.2022
8
Güvenli Yaşam Alanları Oluşturuyoruz

Başarılı bir güvenlik hizmeti, güvenliğe müessir herhangi bir olay olmadan önce tüm riskleri öngörüp önlemektir. Bunun için tecrübeli güvenlik yöneticilerimiz ile birlikte tesisinizde yapılacak keşiflerle detaylı bir risk analizi, güvenlik senaryosu, saldırı ve sabotaj planlarını hazırlarız. Bu sayede ihtiyaç duyulan güvenlik malzeme ve teçhizatları belirlenir.

Fiziki güvenlik, elektronik güvenlik, bilgi işlem sistemleri güvenliği, görüntülü, sesli ve data iletişim güvenliği uygulamaları bütünleştirerek birbiriyle senkron halinde çalışmaları sağlanır. Tesisin fiziki yapısı ve ihtiyaçlarına uygun alarm sistemi, kamera sistemleri, turnike ve geçiş sistemi, otopark sistemi ve otomasyon sistemleri belirlenerek rapor halinde sunulur.

Tüm bu sistemlerin 7 gün 24 saat esasına göre izlenmesi ve vardiya içi koordinasyonun sağlanabilmesi için CCTV’nin oluşturulması ve görev yapacak personelin eğitilmesi de büyük önem arz etmektedir.

Özel güvenlik personellerimiz, 5188 sayılı kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş sınırlar dahilinde görevlerini yerine getirmektedir. Hizmet verdiğimiz tüm tesislerde güvenlik yöneticilerimiz tarafından haberli ve habersiz denetleme faaliyeti icra edilerek oluşabilecek zafiyetler önlenmekte ve hizmet kalitesi arttırılmaktadır.

Hizmet/Teklif Talep Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?