Teknik Hizmetler

Teknik Hizmetler
12.05.2022
15

Her birisi kendi alanında deneyim kazanmış, tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadromuz ile bakım-onarım hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetler arasında ısıtma, soğutma sistemleri, sıhhi tesisat, mekanik, havalandırma, atık su, elektrik, jeneratör, hidrofor, asansör, yürüyen merdiven, havuz gibi sistemler yer almaktadır.

Enerji Yönetimi ve Enerji Tedariki

Tesis genelinde her türlü tasarruf tedbirlerinin alınmasının yanı sıra rüzgar ve güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji sistemlerinin kurulması için maliyetsiz ya da çok düşük maliyetlerle projeler geliştirmek, bunun mümkün olmadığı durumlarda uygun tedarikçi firma ve uygun tarife seçimi ile maximum avantaj sağlamaktır.

Teslim Alma

Tesisin teslim alınmadan önce detaylı bir fizibilite çalışması sonrası makine ve envanterin çıkartılması, eksik işler ve iyileştirme önerilerini içeren raporun işverene sunulmasıdır.

.

.

Periyodik Koruyucu Bakım

Tesislerin inşaat, mekanik, elektrik ve otomasyon sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesi ve ortaya çıkabilecek arızaların en aza indirilmesi için yapılan planlı ve programlı muayene ve bakım işlerini kapsamaktadır.

.

Sözleşme Yönetimi ve Garanti Yönetimi

Tesislerde özel uzmanlık gerektiren (klima, chiller, UPS, jeneratör, asansör vb) konularda periyodik ve arıza bakımlarının ilgili yönerge ve yönetmeliklere uygun sözleşme hazırlanması ve sözleşme ve şartnamelere uygun yönetilmesidir.

Garanti kapsamındaki makine ve teçhizatlar ile ilgili, haklarının takip edilmesi ve korunmasıdır.

Barkodlama Sistemi ve Sarf Malzeme Yönetimi

Tesis genelindeki tüm makine, teçhizat ve envanterin barkodlanarak demirbaş takibinin yapılması ve otomasyon sisteminin buna göre yönetilmesidir.

Tesisin teknik işletmesi için sarf malzemelerin ön görülüp temin edilmesiyle hem tasarruf sağlanmakta hem de beklenmedik arızalara karşı hazırlıklı olunabilmekteyiz.

Enerji Gideri Paylaşımı

Kanun, yönerge ve yönetmeliklere uygun olarak sayaçların periyodik kalibrasyonlarının yaptırılması ve akredite firmalara ısıtma ve soğutma sistemi sayaçlarının aylık okunması ve tüketim paylaştırmalarının yapılmasıdır.

.

.

Hizmet/Teklif Talep Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?