Mali ve Hukuk Danışmanlığı

Mali ve Hukuk Danışmanlığı
12.05.2022
5
HUKUK DANIŞMANLIĞI

Hizmet vermeye başladığımız tüm tesislerde öncelikle mevcut hukuki problemleri çözer, devam eden süreçte ise başka bir hukuki problem yaşanmamasını sağlarız. Tüm karar ve eylemlerimizi, halen yürürlükte olan kanun, yönetmelik ve yönergelere uygun yaparız.

Aidatlarda hızlı tahsilat yapar, tahsil edilemeyenler hakkında bekletmeden icra takibine başlarız. Mevzuata hakim hukuk kadromuzla bu dosyalar hızlı bir şekilde tahsilata dönüştürülür.

MALİ MÜŞAVİRLİK HİZMETİ

Tercihinize göre ister uçtan uca tüm mali müşavirlik hizmetini sunabilir, isterseniz de sadece aidat takibi ve cari hesap takibi yapabiliriz. Tesisin büyüklüğüne göre bu hizmetleri şirket genel merkezinden takip edebildiğimiz gibi, tesis içerisinde görevlendireceğimiz personeller aracılığı ile de yapabiliriz.

Ayrıca; tesisin her türlü satın alma taleplerini şeffaf bir satın alma sürecinden geçirerek web sitemiz üzerinden şartnameleri duyurur ve en az 3 ayrı firmadan alınacak fiyat teklifleri üzerinden değerlendirme yaparak gerçekleştiririz. Tüm bu işlemleri satın alma dosyası halinde muhafaza ederek, her an denetime hazır bir şekilde dosyalarız.

HER DAİM YANINIZDAYIZ

Hizmet/Teklif Talep Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?