Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri
12.05.2022
8

Tüm hizmetlerimiz için öncelikle tesis genelinde detaylı bir keşif ve fizibilite çalışması yaparak hizmetlerin tam ve eksiksiz olarak sunulabilmesi için personel, makine-ekipman ve kullanılacak kimyasalları belirleyerek iş planı hazırlarız.

Hizmet sunduğumuz tesisin özelliğine göre günlük – haftalık – aylık – 3 aylık periyodik hizmetlerin çizelgelerini hazırlarız. Koridor ve merdivenlerin kuru mop ve ıslak paspasının yapılması, çöp ve atıkların toplanıp uzaklaştırılması, yangın merdiveni ve yangın kapıları ile yangın dolaplarının temizlenmesi, asansör ve ortak alanların temizliği ve bu alanların hijyeninin sağlanması gibi görev tanımlarını yaparız.

DOĞRU KİMYASAL VE EĞİTİM

Temizlik hizmeti sunulan tesiste yapılan iş planının ardından zemin, yüzey, cam alanlar, parkeler ve ortak alanlardaki zemin ve yüzeylerin özelliğine göre en uygun temizlik kimyasalları belirler, aylık sarf raporunu hazırlarız.

En önemlisi ise; tüm bu makine-ekipmanları ve kimyasalları uygulayacak olan personellerin eğitimidir. Eğitimsiz personel hem makinelerinizin ömürlerinin kısa zamanda doldurmalarına, yanlış kimyasal uygulamaları sonucu zemine zarar vermelerine ve yoğun kimyasal sarfiyatına sebep olurlar. Bu sebeple ‘her daim eğitim’ sloganı ile tüm personellerimizin eğitim faaliyetlerini aksatmadan devam ettiririz.

Hizmet/Teklif Talep Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?