Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz?

2005 yılından bu yana entegre tesis yönetim sektöründe iştigal eden tecrübeli kadrosu ile profesyonel hizmet vermekte olan Ayyıldız Tesis Yönetim Hizmetleri ve Danışmalık Ltd.Şti. markalı konut projelerinde modern yaşam mekânlarının ihtiyaç duyacağı her türlü yönetim hizmetini profesyonel bir bakış açısı ile kişi ve kurumlara sunmaktadır.

Neden Ayyıldız Yönetim?

Ayyıldız Yönetim, profesyonel hizmet anlayışı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile tesis yönetimi hizmetlerini sağladığı sitelerde rutin hizmetlerin yanı sıra yaşam kalitesinin arttırılması ve komşuluk ilişkilerinin güçlenmesini sağlayarak siteye değer katmayı hedeflemektedir. Ayrıca kuruluşların “ana faaliyetlerine” odaklanarak hedeflerine ulaşmasında stratejik hizmet ortağı rolünü üstlenerek başarılı, canlı şirket kişiliğini yansıtan, her alanda işbirliğine açık profesyonel çözüm ortağıdır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Şirketimiz, kat malikleri ve kiracılara karşı eşit, tarafsız ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile Kat Mülkiyeti Kanunu esaslarına göre hizmet sağlamaktadır. Mali konuların takibi, tecrübeli personellerle yapılmakta ve her an denetime hazır halde çalışılmaktadır. Tüm departmanların çözüm odaklı çalışması hukuk departmanına iş yükü oluşturmamakta, tüm hassasiyetimize rağmen oluşabilecek hukuki problemlerde ise hızla çözüme kavuşturarak zamandan ve paradan tasarruf sağlanmaktadır.

Sektörde 15 yılı aşkın bir tecrübe ile Halil Kuru ve Ercan Demir tarafından kurulan Ayyıldız Tesis Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi, apartman, site, alışveriş merkezi, hastane, okul, fabrika, otel gibi işletmelerin profesyonel yönetimi, işletmelerin kaynaklarının etkin kullanımı gibi uzmanlık gerektiren konularda hizmet vermek üzere Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Özellikle apartman ve site gibi toplu yaşam alanlarında kat sakinleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel bir anlayışla yönetilmesini sağlamak, ortak yaşam alanını ilgilendiren konularda komşuluk ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesini sağlamaktayız.

Ayrıca; Ayyıldız Şirketler Grubu bünyesindeki şirketler sayesinde uygun fiyatlı ürün ve hizmet tedariği sunabilmekte ve yönetim hizmetleri çok daha profesyonelce vermektedir.

Farklı ölçekler, değişen ihtiyaçlar ve en uygun çözümler.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?