AVM Peyzaj Düzenleme ve Bakımı

AVM Peyzaj Düzenleme ve Bakımı
12.05.2022
1

Günümüzde artan AVM alışkanlıkları ile birlikte tesis yönetimi içerisinde önem kazanan bahçe bakımı ve peyzaj hizmetlerini deneyimli personellerimiz ve özel ekipmanlarımız ile entegre bir şekilde sunmaktayız.

Bahçe bakımında en önemli konuların başında mevsimsel bakım ve temizlik gelir. Bahçenize her mevsime özel düzenleme ve peyzaj yapılması gerekmektedir. Ayrıca her bitki türünün ihtiyacına göre ayrı ayrı gübrelenmesi ve bitkinin türüne göre toprağın işlenmesi gerekmektedir.

Mantar, bakteri ve virüslerin sebep olduğu bitki hastalıkları ve böceklerin oluşturduğu sorunlarla mücadele etmek için periyodik olarak koruma amaçlı ilaçlama yapak bitki sağlığı için hayati önem taşımaktadır.

Bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri ile ilgili olarak, konusunda uzman personellerimiz tarafından ağaç bakımı, peyzaj düzenleme, biçme, budama, çiçek dikimi, çiçek bakımı, zararlı ot temizliği, aşılama, sulama, toprak havalandırma, tohum ekme, böcek kontrolü, gübreleme ve bahçıvan teminine kadar tüm hizmetleri vermekteyiz.

Ayrıca AVM içinde yapay bitki ve dikey bahçe uygulamaları ile ayrı bir hava katılmaktadır.

Ar-ge çalışmalarına ve hizmet içi eğitime önem veren şirketimiz; gelişen teknolojiyi, yeni yasaları ve yönetmelikleri sürekli takip etmekte, edindiği bilgileri ve yenilikleri verdiği hizmet içi eğitimler sayesinde tüm çalışanları ile paylaşmaktadır.

AVM Peyzaj Düzenleme ve Bakım hizmetimiz ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?