Havuz Yapım Hizmeti

Havuz Yapım Hizmeti
12.05.2022
1

Şirketimiz, her türlü su yapıları ve su şekilleri konusunda uzmanlaşmış ticari yüzme havuzu deneyimine sahiptir.

HAVUZ SERVİS İNŞAATI

İnşaat ekiplerimiz çok yetenekli ustalardan oluşmaktadır. Tasarım ve inşaat yönetimi ekibimiz, işimizdeki en yüksek kaliteyi ve projenizin sulu bölümünün zamanında inşaatını sağlayacaktır. İnşaat ekiplerimiz her tür su inşaatı konusunda ustalaşmışlardır ve projenizde olabilecek diğer ticaret ve disiplinlerle birlikte çalışacaktır.

YENİLEME VE TADİLAT

Şirketimiz tasarım ve inşaat profesyonelleri rehabilitasyon veya restorasyon projenizin her adımında orada olacak. Tasarım ekibimiz, vizyonunuzu güzel ve işlevsel bir tasarıma getirmenize yardımcı olacak ve inşaat bölümümüz bunu gerçeğe dönüştürecektir. Tüm projenizi konseptinden, çevre düzenlemesi ve gerekli tüm ticaret işlerinin rehabilitasyonu veya yeni inşaatı da dahil olmak üzere% 100 anahtar teslim inşaattan geçireceğiz.

SERVİS BÖLÜMÜ

Haftalık bakımdan yeni bir güvenlik kapağı takmaya kadar, birçok farklı havuz servis paketi sunmaktayız. İstediğiniz herşeyi halledebiliriz.

Müşteriler, kendi seçimlerini kendileri için on yıllarca süren profesyonel anlayışla destekleyerek kendi seçimlerini yapma yeteneklerinden yararlanırlar. Asla baskı altında değildirler ve tasarım oluşturma sürecine istedikleri kadar veya az katılım göstermeye teşvik edilirler. Müşterilere en geniş seçenek yelpazesini sunmak için teknoloji ve malzeme geliştirmenin öncülüğünü sürdürmenin önemini biliyoruz.

Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz. Ofisimize ulaşmak için lütfen bize ulaşın.

Ticari Projeler ve Müşteriler şunları içerir;

Olimpik Havuzlar
Villa Havuzları
Kapalı Havuzlar
Spa Havuzları
Süs Havuzları
Masaj Havuzları
Şok Havuzları

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?