AVM Temizliği Hizmeti

AVM Temizliği Hizmeti
12.05.2022
2

AVM temizliği tamamen koordine gerektiren ve ekip çalışmasıyla yürütülen bir iştir. Ortalama 4-5 kattan oluşan AVM’ ler her katta ayrı personel görevlendirebilecek kapasitede şirketlerce temizlenebilir. Alanın genişliği ve çeşitliliği personelin ayrıntılı takip edilerek yönetilmesi sonucu hijyene ulaşır. Gelen müşterilerin memnuniyeti yine AVM ‘nin temizliğine bağlıdır. AVM ler temizlik konusunda iyi oldukları müddetçe tercih edilme düzeyleri artan alanlardandır.

AVM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
AVM temizlik şirketleri kaliteli hizmet anlayışı ve eğitimli profesyonel kadroları ile bu devasa büyük alanları ustalıkla hijyene kavuşturmaktadır.

Bu konuda yeterli sayıda personele sahip olmak esastır. AVM genelinde yapılan çalışmaları kontrol mekanizmasını sağlam kuran şirketler düzen noktası aranılan şirketlerdir. Şirketimiz AVM temizliği üzerine gerekli referanslara sahip ve kaliteli temizlik hizmetini sunmak amaçlı her türlü donanıma sahiptir.

AVM temizliği alanında referansa sahip şirketimize ait amirlerin, kontrolü sağlamak amaçlı her katta ayrı kontrol panellerinden hangi personelin hangi işi periyotlarına uygun yapıp yapmadığını kontrol etmesi ile düzen ve koordineyi sağlıyoruz. Böylelikle işin kesinlikle aksamasına izin vermeden eksik ya da hatalı olunan noktalarda üzerinden vakit geçmeden hemen müdahale etme şansına sahibiz. Personelimizi belirli periyotlarda eğitime tabi tutarak temizlik konusunda aktif çözüm üretebilen ekip üyeleri olmalarını sağlıyoruz.

AVM TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR
AVM temizliğine açılış saatinden önce başlanır. Önce yüzeyler derinlemesine gerekli makineler eşliğinde temizlenir. Cilalama işlemleri ile hijyenik tertemiz bir mağaza yüzü oluşturulur. Her katta ayrı konumlanan personel görev alanında kendi sorumluluğunu yerine getirmekle yükümlüdür. Görevini vaktinde yerine getiren her personel kontrol panelinde imzasını atarak görevini tamamlar.

Özellikle ortak kullanım alanları olan tuvaletler çok fazla insan giriş çıkışı sebebi ile mikrop yuvası haline gelebilmektedir. Bu noktada personelimiz aşırı kirlenmeye maruz kalmadan tuvaletleri derinlemesine temizlemektedir. Gün içerisinde biten sabunlar ve peçeteler yenilenir. Aynı zamanda dolan çöpler boşaltılır. Tuvalet yüzeyleri ise temizlenirken gerekli uyarı panelleri konularak olası bir kayma sonucu oluşacak kazalar engellenir. AVM içerisinde bulunan asansörlerin camları ile yürüyen merdivenlerin tutma alanları el teması sebebi ile hastalık bulaştırma konusunda hassas noktalardır.

Yemek katlarında özellikle yemek yenilen masaların temizliğine ve yemek artıklarının çöpe aktarılmasına dikkat edilmektedir. Yerler yapılan yemeklere etki etmeyecek kokusuz yüzey temizleyicileri ile temizlenmelidir.

Yüksek sesle çalışan yüzey temizleme makineleri ise gece AVM kapandıktan sonra işleme alınmaktadır. Bahsedilen bütün çalışmaları büyük bir ustalık ve profesyonellik ile yerine getiren şirketimiz ile görüşmeden kararınızı vermemelisiniz.

Alışveriş Merkezi Temizliği hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

AVM Temizlik Hizmeti Resimleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?